Адресар

 Адресар на пријавените компании во Швајцарија со македонско потекло.

Побарајте ги Компаниите и Организациите во Швајцарија кои имаат Македонско потекло и соработувајте или дружете се со нив.

Пријавете се и вие бесплатно на овој Портал во Адресарот ако сте раководител или сопстеник со македонско потекло на компанија или организација која се наоѓа во Швајцарија.

 

Се што треба да направите е да го поплните следниот формулар:

Пријава Адресар

 

Ве молиме изберете сектор

Evolutiondesign

Немате сопствен веб сајт или сакате да го обновите постоечкиот. Тогаш се што треба да напривете е да се обратите на Evolution Design.

Atanasov Igor

+41 79 744 67 00

8105 Zürich - Regensdorf

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

www.evolutindesign.ch

<<< Назад кон Адресарот

Пребарувај

Пријави настан

Пријавете ги бесплатно вашите актуелни настани кои се од интерес на македонците во Швајцарија.
Пријави настан

CH Партнери

Baeckerei Gold
Evolution Design
Maneski Construction
PPC Concept
Swiss Keys Management SA
Velkov Importation

МК Партнери

cobi
dalvina
evolution-webdesign
kuli
lavinter

Бизнис Каталог